на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz Маица State 2
Buzz

Buzz Маица State 2

Код на производ: BZA231U804-51
1.590 MKD
1.590 MKD
1.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 2XL 2XL
 • L L
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Унисекс lifestyle маицата BUZZ STATE 2 е безвременска класика, која ќе ви овозможи целодневна пријатност и удобност. Изработена е од лесен, удобен и мек памук кој дава исклучителна удобност при контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи слободно и непречено движење. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна е масивна, колоритна BUZZ графика, која ја зголемува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Маичката лесно се вклопува во вашиот спортски елегантен стил, па облечете ја и препуштете се на летните авантури.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • Шарена BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Buzz
  Боја Црвена
  ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FQ3779-100
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA241U801-81
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA241U801-10
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA241U802-10
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA241U802-01
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ3756-010
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  M