на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Спој на удобност и стил
Спој на удобност и стил
Blogger Pick
13.09.2023.

Спој на удобност и стил

Здраво!

 

Јас сум Matei и ова е моја прва приказна за блогот на Buzz Crew. Кога го добив предизвикот да ги изберам патиките што најдобро ме претставуваат од огромната палета на производи на Buzz, знаев дека тоа мора да биде нешто од adidas. Како голем љубител на брендот, бев решен да изберам модел кој совршено го опфаќа актуелниот тренд, производ што ќе ги сврти сите погледи.

По посетата на продавницата, моделот за кој сметав дека е идеален беше adidas Niteball „Off White Olive“.

Првото нешто што ќе ви привлече внимание на овој модел патики е уникатниот дизајн. Може да се пофали со мешавина од врвни материјали во комбинација со палета на бои која е разноврсна и модерна. Впечатливите детали се насекаде на овој модел.

Минималистичкиот, но сепак заповеднички дизајн ги прави овие патики погодни за секоја пригода. Без разлика дали одите во канцеларија, одите во теретана или одите на вашата дневна прошетка, adidas Niteball „Off White Olive“ е совршениот избор што можете да го направите.

За крај, овој модел е задолжителен за секој љубител на патики, без разлика дали сте ентузијаст или не сте. Разновидноста, удобносат и способноста да ја надополнат секоја облека ги прави овие патики неопходни.

 

Моделот сега е достапен во продавниците и online.

слично