на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Lift your style in Nike React Vision
Lift your style in Nike React Vision
Blogger Pick
31.05.2023.

Lift your style in Nike React Vision

Хеј, дечки

Во оваа прилика ви ги откривам новите Nike React Vision патики, кои се спој на стил и перформанси. Оваа извонредна патика го претставува ангажманот на Nike за иновација и комфор, со смел и футуристички дизајн.

Комбинацијата на мрежестиот материјал и синтетички наслаги во горниот дел обезбедува стил и поддршка за активен начин на живот.

Комфор во секој чекор со помош на револуционерната React пена на Nike, React Vision нуди реагирачка амортизација и поврат на енергија која гарантира комфорен чекор, што ја прави идеална за носење цел ден.

Пластиката на петицата на моделот Nike React Vision обезбедува стабилност и рамнотежа на различни терени.

Nike React Vision патиките се врвен пример за стил, комфор и иновација. Овозможете го спојот на модата и функционалност со нејзиниот дизајн и извонредни перформанси. Подигнете го вашиот чекор и ослободете го вашиот потенцијал со Nike React Vision кои се достапни во сите продавници на Buzz како и online.

 

@plugoja

слично