на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE Патики React Vision
NIKE

NIKE Патики React Vision

код на производ: FB3353-001
Prosečna ocena:
9.590 MKD
9.590 MKD
7.672 MKD
Заштеда: 1.918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 47
 • 47.5
 • 48
 • 48.5
 • 49
 • 49.5
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike React Vision е машка патика од колекцијата D/MS/X која нуди надреална удобност. Слоевитите текстури, сложените линии како и живите бои се комбинирани во дизајн кој е пренагласен, што е во склад со нивната удобност. Инспирирани од светот на нашите соништа, тие се карактеризираат со микро детали и издолжени пропорции за незаборавен изглед. Пената Nike React во средниот ѓон и мекиот гумен надворешен ѓон обезбедуваат трајна удобност по целото стапало, додека кадифен јазик обезбедува дополнителна удобност. Пластиката на петицата придонесува за цврстина и рамнотежа. Малите влошки за влечење на јазикот и петата, го олеснуваат облекувањето на патиките.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Nike React пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Adriana
   Adriana

   Super proizvod

   10.07.2023. 16:31

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-381
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи