на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Класика засекогаш
Класика засекогаш
Blogger Pick
10.05.2023.

Класика засекогаш

Здраво на сите,

Јас сум Ceyda и ова е мојот прв блог на Buzz Crew. Лично, јас сум голем обожавател на Air Jordan и Nike, но како да одолеам на овие прекрасни VANS UA Classic Slip-On Stackform CANVAS BLAC патики.

Сега, ајде да се нурнеме во кратка приказна за безвременските класици и кралиците од старата школа што секој сака да ги носи. Црната патика Vans е класична и едноставна, но сепак кул и модерна. Може да се пофали со впечатлив дизајн со минимални детали, што му дава уникатен изглед.

Горниот дел на патиката е изработен од ткаенина со врвен квалитет која е удобна и прилагодлива. Црната боја го нагласува минималистичкиот дизајн и додава елеганција на патиката. Логото на Vans е дискретно поставено на страната на патиката, што и дава допир на суптилност. Ѓоновите на патиките се исто така црни и се изработени од квалитетна и издржлива гума.

Патиката VANS UA Classic Slip-On Stackform совршено се вклопува во моден стил инспириран од скејт културата и уличната мода. Може да се комбинира со различни стилови, од кежуал до тренди и модерен. На пример, можете да ги носите со тесни фармерки и маичка со принт за лежерен изглед или со мини здолниште и кожна јакна за тренди и кул изглед.

Накратко, црните патики Vans се удобни, стилски, кул и модерни во исто време. Минималистичкиот дизајн и црната боја го олеснуваат комбинирањето со различни стилови и облека, што ја прави класична патика која многумина ќе ја носат во годините што доаѓаат.

Овој класичен модел можете да го најдете BUZZ продавниците или да нарачате online.

Your Ceyda!

слично