на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

КЛАСИЧНО И ТРЕНДИ: ADIDAS NIZZA PLATFORM
КЛАСИЧНО И ТРЕНДИ: ADIDAS NIZZA PLATFORM
Blogger Pick
08.03.2023.

КЛАСИЧНО И ТРЕНДИ: ADIDAS NIZZA PLATFORM

Здраво на сите,

Повторно сум тука да ви презентирам нов модел од BUZZ кој ми го привлече вниманието. Првиот пат кога ги видов патиките adidas NIZZA, ми текна на два збора, КЛАСИЧНО И ТРЕНДИ.

Сите веќе знаете колку сакам удобност, а со патиките adidas Nizza, нивната платформа и eva влошка ја подигнаа удобноста на повисоко ниво.

Знаете кога нешто ве привлекува и не можете да го тргнете погледот од тоа? Кога одеднаш ќе посакате нешто што не сте ни знаеле дека го сакате, а сега кога е пред вас, ги комбинирате сите ваши комбинации со него?? И сфаќаш дека оди на се.. на панталони, фустани, тренерки... И после ги облекуваш.. и заклучуваш дека.. тоа е тоа..

Трендовски патики подготвени за брзо излегување од дома, шетање, пазарење, пиење со пријателите... Облечете ги и однесете ја вашата облека на следното ниво.

Новите adidas Nizza дефинитивно стануваат мои нови омилени патики, бидејќи ми даваат слобода да се изразам на најдобар начин и да истражувам нови модни хоризонти, додека го одржувам тој опуштен дух.

Затоа брзо нарачајте ги online или трчајте до најблискиот Buzz Shop и погрижете се овој модел да е направен за вас и пролетните денови.

Ваша Адна!

слично