на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ACBC Greenwich - патики кои ве тераат да танцувате на улица
ACBC Greenwich - патики кои ве тераат да танцувате на улица
Blogger Pick
01.02.2023.

ACBC Greenwich - патики кои ве тераат да танцувате на улица

Здраво,

Јас сум Рамона, јас сум патика страствена за модата и стилот. За прв пат пишувам на блогот Buzz, полна сум со енергија и возбудена да ги споделам моите искуства со сите вас! Исто така, секогаш барам авантури, сакам да ја истражувам модата, да откривам нови актуелни трендови и да ги применувам во моите аутфити.

Девојки, подгответе се за ново ниво на удобност и стил со ACBC Greenwich! Откако ја отворив кутијата, извикав: Леле! Тие се толку кул, и ми се допаѓа како изгледаат со секоја облека. Изгледаат удобно и не згрешив - лесни се како пената! И кога ги облеков, моите чекори едноставно се чувствуваа како да танцувам низ градските улици! Да, добро слушнавте! ACBC Greenwich се вид на патики кои ви даваат самодоверба да скокате со радост и да танцувате во секој момент од денот.

Понекогаш променливото време ми е муза. Полесно се расположувам да пробам нов елемент за мојата облека што може да открие друга страна од мојот изглед. Патиките ACBC Greenwichh се совршени за супер-стилски девојки кои имаат лежерен стил и сакаат да се чувствуваат удобно. Дизајнот е минималистички, со некои софистицирани ноти дадени од малите златно-црвеникави акценти, а благодарение на неутралната боја и материјалите со врвен квалитет тие ги прават совршени за секоја пригода, од дневни рутини до специјални настани.

Тие се авангардни патики не само по изгледот, туку и поради фактот што тие се првите патики направени целосно од рециклирани материјали! Навистина ја почитувам грижата на дизајнерот Александар Смит за животната средина во која живееме, а неговата заложба за повторно откривање и иновирање на технологијата за правење патики е за поздравување.

Рециклираните материјали повторно оживеаја во врвна силуета, квалитетни се и обезбедуваат дополнителна удобност во секој чекор. Гумениот надворешен ѓон обезбедува држење и издржливост, додека заоблената форма на пети на патиките нуди елегантен и женствен изглед.

Многу сум заљубен во патиките ACBC Greenwich!

Патиките ACBC Greenwich Alexander Smith се достапни во продавниците на BUZZ stores или online  така што лесно можете да го најдете совршениот пар за вас. Инвестирајте во одржливост, удобност и стил со ACBC!

 

Ramona

 

 

слично