на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
21.07.2021.

NIKE ASUNA SLIDES

 

Здраво луѓе,

 

Ви се обраќам повторно со нова приказна во која ќе ве запознаам со папучи кои сигурно, како и мене, ќе ти станат омилено летно парче. Папучите се statement парче во модниот свет веќе многу години, а она што ми го привлече вниманието кај Nike Asuna е нивниот изглед кој ги комбинира спортот и модата со што даваат можност за експериментирање и лесно комбинирање со различни стилови.

 

 

Меката пена под нозете обезбедува чувство на удобност во текот на денот и е совршена за на плажа и патување, бидејќи го прави секој чекор полесен - нема да ги почувствувате површините на кои газите. Тие гарантираат голема удобност.

Деталот што го комплетираше изгледот на овие папучи и што ги направи поразлични од другите е гумата што се прилагодува на страните.

 

 

Најискрено, се заљубив во овој пар уште првиот пат кога ги видов изложени во Buzz и веднаш сакав да ги имам во мојата колекција. Досега можеби сте забележале колку обожавам matching комплети, па овој пат се одлучив за Nike комплет кој се состои од топ и здолниште заедно со папучите Nike Asuna. Папучите, како и комплетот може да ги најдете во продавниците на Buzz или online.

 

До следно читање,

 

Ина 

слично