на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
14.04.2021.

ALL EYEZ ON ME

Здраво, екипо! Се надевам дека ви недостигав. 

Овој пат ви се обраќам инспирирана, во шарени бои, во ретро стил, благодарение на новата колекција на PUMA која тотално ме изненади. Иако беше многу тешко да се донесе одлука, по долго разгледување на производите на страницата, решив да дадам шанса на моделот RS-X - TWILL AIRMESH. Секако, по првото пробување на патиките - не се покајав. Моделот е магичен! Можете да го комбинирате со различни бои и да го вклопите во сосема различни стилови. Јас сакам и спортски стил, и елегантен, па затоа ми е важно што можам да ги носам моите нови омилени патики во секоја прилика, без размислување.

 

 

Puma RS-X - TWILL AIRMESH е инспириран од Running System моделот од 80-тите. Сигурна сум дека можете веднаш да ја почувствувате таа ретро вибрација.  На овој модел можете да забележите добро ускладени бои, кои ви овозможуваат да носите комбинации кои ќе остават силен впечаток кај сите! Горниот дел на патиките има исклучително удобна, мрежеста ткаенина, која овозможува проток на воздух. На јазикот има црна ознака „RS-X“ во бела боја и PUMA лого.

Јакната Nike што ја носам на фотографиите веднаш ми го привлече вниманието - знаев дека ќе биде полн погодок! Јас бев оригинална и си дозволив да си играм со бои, така што сигурна сум дека нема да ви недостига инспирација со новата колекција на PUMA.

 

 

Лудилото периодов секако влијаеше на нас да цениме некои моменти многу повеќе. Ова место, каде што решив да направам неколку фотографии за вас, сега е посебно за мене. Јас поминувам време на покривот од зградата со пријателите, соседите и заедно создаваме нови спомени.

 

 

Овие, како и многу други модели на патики и тренерки може да ги најдете во сите Buzz продавници или да ги нарачате online. До следната средба ви посакувам многу здравје и љубов. Испраќам многу поздрави и бакнежи!

@ivanavujoseviic

слично