на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Proizvodi

по страна

Proizvodi

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
колекција
Цена
puma
50 производи
Sačuvano u omiljne
Патики 383983-06
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
4142
42
Sačuvano u omiljne
Патики 390681-01
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
48.5
Sačuvano u omiljne
Патики 390647-01
Prosecna ocena:
glas
1
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
големина
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
4142
42
Sačuvano u omiljne
Патики 386273-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 391932-01
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
4546
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Патики 390776-01
6.552 MKD
Заштеда 20%
8.190 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
4546
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Патики 387550-02
4.963 MKD
Заштеда 30%
7.090 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
4546
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Патики 383175-02
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
4546
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Патики 381654-02
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 381899-01
4.614 MKD
Заштеда 40%
7.690 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 381051-04
4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 368845-03
4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 373925-01
3.095 MKD
Заштеда 50%
6.190 MKD
големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
43
43,5
44
44,5
Sačuvano u omiljne
Патики 366822-01
1.497 MKD
Заштеда 70%
4.990 MKD
големина
35.5
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 365907-01
2.217 MKD
Заштеда 70%
7.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 367319-02
1.827 MKD
Заштеда 70%
6.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 367317-01
1.827 MKD
Заштеда 70%
6.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 367316-02
1.287 MKD
Заштеда 70%
4.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 366114-02
1.857 MKD
Заштеда 70%
6.190 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
3
3,5
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики 365561-02
1.857 MKD
Заштеда 70%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5