на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Arrivals
10.11.2016.

NIKE AIR FORCE 1 FLAX

Сакате да носите нешто што е доволно свечено за капут, но доволно удобно за целиот ден? Ви се наметнува страта изрека „патика-чизма“! 

Nike Air Force 1 Hi Premium Flax се почесто е секојдневен избор за таканаречената „патика-чизма“!

Да, NIKE по кој знае кој пат успеа повторно да не натера да штедиме за нов пар на обувки. Новите Nike Air Force 1 Hi Premium Flax со кул изглед и одличен квалитет, превртена кожа „nubuk“, дебела гума во иста беж боја како горниот дел, односно крем броја на целата патика ви остава неограничена можност да се комбинираат со остатокот од Вашата гардероба. Како се чувствувате, такви ќе бидат и тие, спортски, празнични и се разбира „чизми“.

Кадифени NIKE, зимски NIKE или NIKE „канаѓанки“. Сигурно ќе има многу имиња за нив, но ако некој мислеше дека во NIKE нема да пронајде „патика-чизма“, се излажал. Пофалете се со новите Nike Air Force 1 Hi Premium Flax

слично

11.
Mar.
2019.
Arrivals
Биди уникатен како неонот и новата Champion collection која е достапна во Buzz shop во Скопје Сити мол како и online.
13.
Feb.
2019.
Arrivals
Оваа година дизајнерите на New Balance те покануваат да бидете она што сте, без разлика што носите.
03.
Sep.
2018.
Arrivals
Reebok Classic, за претстојната сезона, враќа уште една легенда од старата школа – моделот Rapide. Дизајниран во ерата на големите ѓонови, просторниот ...