на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0
Nike

Nike Једноделен костим за капење NIKE SNEAKERKINI 2.0

Код на производ: NESSE238-001
3.690 MKD
3.690 MKD
3.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Једноделен костим за капење
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara