на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS
Nike

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS CREW MS

Код на производ: FD1128-034
5.190 MKD
5.190 MKD
5.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Сребрена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4739-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8251-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD9858-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.545 MKD
Заштеда 50%
7.090 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DX9176-102
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.963 MKD
Заштеда 30%
7.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.245 MKD
Заштеда 50%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5758-133
Цена 4.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Цена 5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-209
Цена 5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-605
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-237
Цена 8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS