на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Dot Дуксер LADIES CREWNECK
Dot Дуксер LADIES CREWNECK
Dot Дуксер LADIES CREWNECK
Dot Дуксер LADIES CREWNECK
Dot Дуксер LADIES CREWNECK
Dot Дуксер LADIES CREWNECK
Dot Дуксер LADIES CREWNECK
Dot Дуксер LADIES CREWNECK
Dot

Dot Дуксер LADIES CREWNECK

Код на производ: DTA231F607-6W
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд Dot
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.920 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.535 MKD
Заштеда 45%
2.790 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
S
XL
XS

слични производи