на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover
Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover
Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover
Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover
Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover
Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover
Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover
Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover
Nike

Nike Дуксер Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover

Код на производ: DB6496-410
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Поддржете ги боите на вашиот омилен тим во Nike Paris Saint-Germain Statement Fleece Pullover машкиот дуксер. Овој модел ве покрива со топол и удобен слој, без разлика дали сте на трибините или шетате низ градот. Уживајте во уникатниот дизајн кој е резултат на соработката помеѓу клубот PSG и брендот Јордан. Дуксерот е изработен од брусен материјал од руно со голем дел од памук, што дава чувство на мекост и удобност. Вградената капуљача, големиот преден џеб и еластичните делови на ракавите и работ ви даваат добра покриеност и заштита од студот. Графиките „Paris 23“ и Jordan деталите суптилно ја нагласуваат вашата наклонетост кон автентичниот спортски стил.
Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Стандарден крој со капуљача
 • Кенгур џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD9082-107
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.190 MKD
  Големина
  10
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FB9619-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.023 MKD
  Заштеда 30%
  12.890 MKD
  Големина
  10.5
  11
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV7418-101
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.590 MKD
  Големина
  10
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  M

  слични производи