на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas

adidas Дуксер TRF HOODIE

Код на производ: H33587
Šifra proizvođača: GVU40
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Trefoil е женски дуксер кој првпат се појави во 1972 година и сè уште е еден од најпрепознатливите модели на adidas.

Овој легендарен дуксер е препознатлив по логото на градите.

Дуксерот е изработен од памук кој го прави мек и удобен за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: розова

• Долги ракави

• Капуљача

• Состав на материјал: 100% памук

• Код на производ: H33587

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Natalija
Natalija
31.10.2023. 18:33

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG2972
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
4-
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ4293
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.257 MKD
Заштеда 35%
8.088 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики H06584
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.802 MKD
Заштеда 35%
7.388 MKD
Големина
4-
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE5841
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
7

слични производи