на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Долен дел тренерки TINA TRACK PANTS
Juicy Couture Долен дел тренерки TINA TRACK PANTS
Juicy Couture Долен дел тренерки TINA TRACK PANTS
Juicy Couture Долен дел тренерки TINA TRACK PANTS
Juicy Couture Долен дел тренерки TINA TRACK PANTS
Juicy Couture Долен дел тренерки TINA TRACK PANTS
Juicy Couture

Juicy Couture Долен дел тренерки TINA TRACK PANTS

Код на производ: JCAPW045-336
5.290 MKD
5.290 MKD
3.703 MKD
Заштеда: 1.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Juicy Couture
Боја Зелена
ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
2XS
L
M
S
XS