на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ICONIC COLLECTIONS

Новата колекција на Stan Smith патики е наш eco-friendly favorite.
Ти ги претставуваме моделите кои се направени од рециклирани материјали и со кои брендот adidas Originals влезе во нова ера на еколошка свест.

Погледни ги сите Stan Smith патики достапни на нашиот online shop.