на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M NSW TEE OC PACK 4
NIKE Маица M NSW TEE OC PACK 4
NIKE Маица M NSW TEE OC PACK 4
NIKE Маица M NSW TEE OC PACK 4
NIKE Маица M NSW TEE OC PACK 4
NIKE Маица M NSW TEE OC PACK 4
NIKE

NIKE Маица M NSW TEE OC PACK 4

код на производ: FJ1099-133
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV7413-003
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.543 MKD
Заштеда 25%
11.390 MKD
големина
8
9
Sačuvano u omiljne
Патики FB3353-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.193 MKD
Заштеда 25%
9.590 MKD
големина
10
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ4353-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD5810-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5594-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
12
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-281
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
XL