на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas

adidas Маица Graphics Monogram

код на производ: IJ7462
Šifra proizvođača: EED33
2.288 MKD
2.288 MKD
1.830 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики HP2856
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
10-
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Патики GV7572
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.063 MKD
Заштеда 45%
7.388 MKD
големина
8
Sačuvano u omiljne
Патики BB5478
Prosecna ocena:
glas
2
adidas GAZELLE се машки патики кои останаа верни на легендарниот модел од 1991 година.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.684 MKD
Заштеда 15%
6.688 MKD
големина
10.5
11
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики IF7981
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4202
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Заштеда 20%
10.988 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL