на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

THE NORTH FACE Маица M S/S EASY TEE - EU
THE NORTH FACE Маица M S/S EASY TEE - EU
THE NORTH FACE Маица M S/S EASY TEE - EU
THE NORTH FACE Маица M S/S EASY TEE - EU
THE NORTH FACE Маица M S/S EASY TEE - EU
THE NORTH FACE Маица M S/S EASY TEE - EU
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Маица M S/S EASY TEE - EU

код на производ: NF0A2TX3JK31
2.190 MKD
2.190 MKD
2.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
    2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи