на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas Маица Graphics Monogram
adidas

adidas Маица Graphics Monogram

код на производ: II8159
Šifra proizvođača: EED33
2.288 MKD
2.288 MKD
1.830 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Graphics Monogram е машка lifestyle маица која носи уникатен стил и разноврсност. Маичката со класичен крој е изработена од памучен материјал и е мека на допир. Големото тонско лого на трифолија му дава дополнително нешто за да бидете сигурни дека добриот изглед е даден кога станува збор за оваа маица. Работиме со Better Cotton за да го подобриме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на секторот.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики BB5478
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  adidas GAZELLE се машки патики кои останаа верни на легендарниот модел од 1991 година.
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.684 MKD
  Заштеда 15%
  6.688 MKD
  големина
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики IE9910
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4202
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Заштеда 20%
  10.988 MKD
  големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF2878
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.174 MKD
  Заштеда 15%
  6.088 MKD
  големина
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики GV7685
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.390 MKD
  Заштеда 20%
  7.988 MKD
  големина
  10-
  7-
  8
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL