на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas

adidas Маица Graphics Fire Trefoil

код на производ: II8177
Šifra proizvođača: EED52
2.288 MKD
2.288 MKD
1.830 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Запалете ја вашата самодоверба со оваа машка lifestyle маица Graphics Fire Trefoil. Оваа енергична маица на adidas го враќа класичното лого Trefoil со стилизирани детали за пламен. Изработен е од лесен памук, мек на допир со лабаво вклопување што совршено се вклопува. Оваа маичка ќе стане ваш избор за секој ден и јасно ќе зборува за вашиот став, а се што треба да направите е да ја облечете. Работиме со Better Cotton за да го подобриме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на секторот.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики EG4958
  Prosecna ocena:
  glas
  8
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.990 MKD
  Заштеда 20%
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12-
  6-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX9472
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.361 MKD
  Заштеда 35%
  9.788 MKD
  големина
  11
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF2878
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.174 MKD
  Заштеда 15%
  6.088 MKD
  големина
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ2167
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL