на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic S/S

код на производ: E3-630-1-190
1.990 MKD
1.990 MKD
995 MKD
Заштеда: 995 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Подигнете го вашиот стил на следното ниво со машката lifestyle маичка на Russell Athletic Iconic S/S. Класичниот дизајн и удобната памучна ткаенина ќе обезбедат целодневна удобност. Истакнатиот Russel Athletic принт на градите го комплетира неговиот спортски стил. Удобност без компромиси. Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи