на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Маица Skeleton
BUZZ Маица Skeleton
BUZZ Маица Skeleton
BUZZ Маица Skeleton
BUZZ Маица Skeleton
BUZZ Маица Skeleton
BUZZ Маица Skeleton
BUZZ Маица Skeleton
BUZZ

BUZZ Маица Skeleton

код на производ: BZA221M807-66
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Buzz Skeleton е машка lifestyle маица. Маица идеална за секој ден. Натписот BUZZ и графичкиот приказ на скелетот на предната страна на маичката ја прават поефектна од било што друго. Станува збор за стандарден крој, што е уште еден плус кој придонесува за лесно вклопување во вашиот секојдневен стил.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • BUZZ натпис и графика на предната страна

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3014-027
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3012-980
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3011-300
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3011-980
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3012-402
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL