на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas

adidas Маица TEE

код на производ: HF7576
1.988 MKD
1.988 MKD
1.392 MKD
Заштеда: 596 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 13-14Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas DISNEY е детска маица со кратки ракави и омилените јунаци од Дизни цртаните. Таа е многу удобна и лесна и затоа е наменета за целодневно носење. Изработена е од мек памук кој е пријатен при допир со кожата. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

Спецификација:

 • Детска маица со кратки ракави
 • Состав: 100% памук
 • Better Cotton Initiative
 • Дозволено е перење во машина
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Патики GZ3255
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики FU7712
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носе...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.788 MKD
големина
10
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GW8160
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GY3320
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики H01461
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Маица GN4199
1.073 MKD
Заштеда 40%
1.788 MKD
големина
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Маица GN4148
773 MKD
Заштеда 40%
1.288 MKD
големина
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Маица DV2905
972 MKD
Заштеда 30%
1.388 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Маица DV2904
972 MKD
Заштеда 30%
1.388 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98