на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: DJ6933-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear е маица за девојчиња која нуди супериорна удобност во текот на целиот ден. Љубителите на широки модели ќе ја обожаваат оваа Nike маичка. Се одликува со мек и пријатен материјал, магичното „Nike Air“ лого кое се трансформира во виножито од флуоресцентните бои под секоја светлина и широк крој за оптимална слобода на движење.
Спецификација:

 • Маица за момчиња
 • Модел: стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1680-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.842 MKD
  Заштеда 25%
  7.790 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y