на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
02.06.2021.

DORA IN FILA

 

Здраво, екипо! Вистинско време е да ги споделам со вас моите впечатоци за новата Buzz колекција и за моите омилени парчиња со кои летниот vibe навистина почнува да се чувствува. Road trip со друштво во ретро стилот на 90-тите доведува до новите „FILA DISRUPTOR P LOW WMN“ патики.

 

 

Моделот што го носат многу генерации зад нас е еден од највпечатливите во светот. Едноставниот дизајн со совршени мали детали, како и големиот интересен ѓон ви даваат слобода да ги комбинирате патиките со различни outfit-и во многу прилики. Ако и вие како мене сакате фустани, силни бои, шарени детали, капи и шешири, FILA DISRUPTOR е вистинскиот избор - без размислување! Верувајте ми, тие ќе ги остават сите без здив.

 

 

Модерни и кул, патиките „FILA DISRUPTOR P LOW WMN“ се подготвени да ве придружуваат во луди авантури и дефинитивно треба да ги имате во вашата колекција на патики. Јас, како некоја што се смета за „кралица на опуштениот стил“, ја ставам удобноста на прво место, особено кога патувам и уживам со друштвото. Можам да ви ветам дека овие патики нема да ве изневерат.

 

 

До следната блог сторија, ви испраќам многу бакнежи!

П.С. Моделот „FILA DISRUPTOR P LOW WMN“ може да го најдете во нашите продавници и online.

 

@ivanavujoseviic

слично