на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
25.04.2018.

Huarache feels

Ах таа пролет. Едноставно оживуваме кога ќе настапи ова годишно време. После тмурните и депресивни дождови, кралицата на годишните времиња и омилената сезона на поетите ни пристигна. Во текот на овие пролетни денови тешко е да бидам дома. Останувам да ги гледам зајдисонцата.

За динамичен и шаренолик ден мој избор секогаш се Nike Air Huarache

Не само што се удобни, туку и дизајнот на патиките е стилски. За поздрав е и лесната структура. Поради внатрешноста од неопрен имате чувство како да чекорите во чорапи. Бидете креативни во комбинирањето бидејќи

Nike Air Huarache патиките се достапни во разни бои идеални за оваа сезона.

Советот кој сакам да ви го дадам е дека овие патики морате да ги пробате пред купување бидејќи може да делуваат мали и тесни. Со оглед на тоа, најдобро е да ја посетите BUZZ продавницата и да ја пробате својата големина.

Nike Air Huarache, со оглед на тоа дека прв пат се појавува пред повеќе децении, секогаш има добар дел на лојални обожаватели. Оваа патика и понатаму ги импресионира корисниците со својот изглед и чувството на удобност. Кожата, текстилот и гумата кои ги нуди Huarache ги исполнуваат основните услови за совршена streetwear патика. Секој кој е спремен за „возење“ назад во времето без да ја изгуби софистицираноста на денешницата, не треба да се сомнева во овој модел.

Love,

Minea

слично