на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE Капа U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE Капа U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE Капа U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE

NIKE Капа U NK APEX BUCKET SQ CORD L

код на производ: FB5385-346
2.090 MKD
2.090 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Капа
Основната поделба Текстил
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа NF0A7WJOH7I1
2.490 MKD
големина
OS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа NF0A7WJOLJI1
2.490 MKD
големина
OS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа FN4672-100
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа FN4673-200
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD