на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Капа Ellie
JUICY COUTURE Капа Ellie
JUICY COUTURE Капа Ellie
JUICY COUTURE Капа Ellie
JUICY COUTURE Капа Ellie
JUICY COUTURE Капа Ellie
JUICY COUTURE Капа Ellie
JUICY COUTURE Капа Ellie
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Капа Ellie

код на производ: JCAW122017-101
2.490 MKD
2.490 MKD
1.743 MKD
Заштеда: 747 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture ELLIE е женски шешир за комплетирање на секоја комбинација на облека. Без разлика дали денес сте се одлучиле за спортски стил или нешто поелегантно, ова е додаток кој ќе го подигне целиот outfit на повисоко ниво. Juicy Couture брендирањето на предната страна ја зголемува естетиката и го истакнува вашиот софистициран стил. Комбинацијата на полиестер и еластин ќе ви ја обезбеди удобноста која ја заслужувате.
Спецификација:

 • Женска шешир
 • Juicy Couture лого
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Капа IC2153
  2.088 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Капа IB9194
  1.588 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A3ILLBD5
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A7UENBLK
  2.090 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-124
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-116
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH