на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas

adidas Kачкет BASEB CLASS TRE

код на производ: HL9324
Šifra proizvođača: FUC24
1.188 MKD
1.188 MKD
1.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи S21489
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
741 MKD
Заштеда 25%
988 MKD
големина
3538
3942
4346
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи IB9390
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
591 MKD
Заштеда 25%
788 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи GD3575
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
552 MKD
Заштеда 30%
788 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 101-0389-EBO
2.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 101-0388-DGY
2.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 101-0381-EBO
2.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет VN00066XY28
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 60364250
1.533 MKD
Заштеда 30%
2.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 60364281
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD