на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas

adidas Kачкет Trefoil

код на производ: IB9196
1.588 MKD
1.588 MKD
1.270 MKD
Заштеда: 318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 51-52
  51-52
 • 58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Капчето – унисекс, lifestyle на adidas Trefoil е направено од мешавина на рециклирани и обновливи материјали. Секогаш ги крши правилата. Никогаш не го прави она што се очекува. На ова капаче на adidas, иконското лого на adidas Trefoil го одржува својот бунтовнички дух со свеж изглед на класичен изглед. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Класична конструкција од шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен на задната страна
 • Состав: 100% памучна диапла; поставата: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи FT8524
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  888 MKD
  големина
  1518
  1922
  2326
  2730
  3134
  3436
  3538
  3739
  3942
  4042
  4345
  4346
  4750
  5154
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9387
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  788 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9390
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  788 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9378
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  988 MKD
  големина
  1518
  1922
  2326
  2730
  3134
  3436
  3538
  3739
  3942
  4042
  4345
  4346
  4750
  5154
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.244 MKD
  Заштеда 50%
  2.488 MKD
  големина
  1
  NS
  OG

  слични производи