на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR Јакна Down
COLMAR

COLMAR Јакна Down

код на производ: 1276-1WV-499
27.990 MKD
27.990 MKD
19.593 MKD
Заштеда: 8.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • M
 • L
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

COLMAR DOWN е машка lifestyle јакна која ќе ви овозможи удобност и неопходна заштита од студот. Доколку планирате да ја освежите вашата гардероба, сега е вистинското време да го направите тоа со оваа јакна, која е синоним за стабилност и максимална поддршка во секоја прилика и во секое време. Изработен е од еластична водоотпорна ткаенина со природна постава од пердуви. Неговата отвореност лесно се регулира со патент со целосна должина. Страничните џебови и внатрешниот џеб со патент ќе ги држат безбедно сите ваши работи. Дискретното лого на COLMAR на левиот ракав зборува за припадност на брендот. Машката јакна COLMAR е одличен избор за оние од вас кои сакаат активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и во лоши временски услови.
Спецификација:

 • Машка јакна – lifestyle
 • Ткаенина за растегнување
 • Странични џебови и внатрешен џеб со патент
 • Патент со целосна должина
 • Лого на COLMAR

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна NF0A7X3HY791
  7.112 MKD
  Заштеда 20%
  8.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 1299R-8VX-559
  13.573 MKD
  Заштеда 30%
  19.390 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 10023798-A01-001
  6.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна FB2192-325
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна MNA223M501-68
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL