на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Јакна Northfarer 2.0 Sand Prairie

код на производ: NP0A4GE90411
12.290 MKD
12.290 MKD
8.603 MKD
Заштеда: 3.687 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Една од трите икони на брендот Napapijri, јакната NORTHFARER 2.0 SAND PRAIRIE е најпознатата јакна што се облекува преку глава. Дизајнирана за динамичен начин на живот, обезбедува совршена заштита од дожд и ветер. Со кенгур џеб напред, два странични џебови со патент и прилагодлива капуљача, NORTHFARER 2.0 е вашиот удобен, зимски сојузник и вистински претставник на модерниот стил на облекување. Заштитниот знак на брендот, норвешкото знаме и Napapijri логото се наоѓаат на предниот џеб. Изработена е од водоотпорен материјал.

 • Спецификација:
 • Машка lifestyle јакна
 • Водоотпорен материјал
 • Прилагодлива капуљача
 • Два странични џебови со ZIP патент
 • Кенгур џеб
 • Материјал: 100% полиамид

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Капа NP0A4FRTR541
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.494 MKD
  Заштеда 40%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна NF0A7X3HY791
  7.112 MKD
  Заштеда 20%
  8.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 1299R-8VX-559
  13.573 MKD
  Заштеда 30%
  19.390 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 1276-1WV-499
  19.593 MKD
  Заштеда 30%
  27.990 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 10023798-A01-001
  6.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна FB2192-325
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL