на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT
NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT
NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT
NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT
NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT
NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT
NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT
NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT
NIKE

NIKE Јакна W NSW TF RPL WINDRUNNER HD JKT

код на производ: DH4073-010
10.890 MKD
10.890 MKD
7.623 MKD
Заштеда: 3.267 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Therma-FIT Windrunner женската ветровка е водоотпорна и функционална, инспирирана е од оригиналната Nike Windrunner јакната. Nike Therma-FIT технологијата овозможува да се контролира природната топлина на телото за да бидете стоплени во текот на студените денови. Надворешниот слој на оваа јакна е изработен од мазна, водоотпорна ткаенина. Предните џебови овозможуваат складирање на потребните ситници, додека извезената графика на манжетната ја нагласува Therma-FIT технологијата.

Спецификација:

  • Модел: Standard fit
  • Џебови
  • Водоотпорен слој
  • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DH5128-103
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DX2674-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC3584-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC9460-500
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.323 MKD
Заштеда 30%
11.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ4707-001
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ4704-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Јакна JCWIJ222057-101
6.783 MKD
Заштеда 30%
9.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна FB2187-638
7.112 MKD
Заштеда 20%
8.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна DQ6838-010
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
10.493 MKD
Заштеда 30%
14.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна DR0549-351
9.513 MKD
Заштеда 30%
13.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна DR0549-010
13.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна HK5237
7.342 MKD
Заштеда 30%
10.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56