на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Дуксер Drew Peak

код на производ: NF00A0TEKX71
4.990 MKD
4.990 MKD
3.992 MKD
Заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

The North Face DREW PEAK е машки дуксер со капуљача и со големо TNF лого на средината на градите. Изработен е од мек памук кој ќе ви обезбеди целодневна удобност, топлина и мекост. Еластичните делови на ракавите и половината ќе го одржуваат вашето тело топло, а капуљачата која можете да ја прилагодите на вашите потреби ви овозможува целосна покриеност и заштита од студот. The North Face има за цел да ги надмине сите предизвици и да ги помести границите. Облечете го The North Face DREW PEAK машкиот дуксер за секој ден и придружете ни се во нашата цел.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљала
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Кенгур џеб
 • Големо TNF лого на средината на градите
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DZ5641-010
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL