на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face Долен дел тренерки Light
The North Face

The North Face Долен дел тренерки Light

Код на производ: NF0A4T1FJK31
4.690 MKD
4.690 MKD
4.221 MKD
Заштеда: 469 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

North Face LIGHT машките lifestyle долен дел тренерки имаат класичен jogger дизајн, кој ќе ве задоволи секогаш кога ќе посакате удобност. Изработени се од мек памук за да ви даде посебна удобност. Ткаенината е прозрачна, и затоа овој долен дел тренерки се совршен избор за пролетните денови. Облечете ги и тргнете во вашите нови, дневни авантури.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи