на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas Дуксер HOODIE
adidas

adidas Дуксер HOODIE

код на производ: HF7578
3.688 MKD
3.688 MKD
2.582 MKD
Заштеда: 1.106 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 8-9Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Потсетник на убавите времиња. Графиката на Мики и пријателите на Дизни предизвикуваат чувство на носталгија и среќа во исто време, а удобниот, мек француски фротир ќе ви овозможи супериорно чувство на удобност. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.

Спецификација:

 • Loose fit
 • Дуксер со капуљача
 • 70% памук, 30% рециклиран полиестер - француски фротир
 • Кенгур џеб
 • Ребрести делови на ракавите и половината
 • ©Disney
 • Better Cotton Initiative
 • Боја: Бела
 • Код на производ: HF7578
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики GZ7456
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.073 MKD
Заштеда 40%
6.788 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GY3320
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.532 MKD
Заштеда 30%
2.188 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Патики GY3314
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.988 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GZ7501
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
Заштеда 30%
6.788 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики H01461
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер H22639
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GN8451
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98