на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT

код на производ: FD3287-435
5.390 MKD
5.390 MKD
5.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.203 MKD
Заштеда 45%
2.188 MKD
големина
146
152
158
170