на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Tech Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Tech Fleece

Код на производ: FD3287-672
5.390 MKD
5.390 MKD
4.312 MKD
Заштеда: 1.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13г.
 • 11-12г.
 • 9-10г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Tech Fleece се долен дел машки тренерки за тинејџери. Запознајте ги Nike Tech Fleece машките тренерки и искусете го најквалитетното руно. Мазно однадвор и фиброзно одвнатре, ова лесно руно е идеален материјал кога ви треба малку дополнителна топлина. Комбиниравме два најпродавани артикли, Tech Fleece и долни тренерки, и го добивме најдоброто парче облека на кое секогаш можете да сметате кога деновите стануваат постудени. Дизајнирана за сите облици и големини, овие тренерки обезбедуваат подобрено вклопување што ќе одговара на сите. Страничните џебови овозможуваат лесно и безбедно складирање на мали предмети и брзо враќање во играта. Еластичниот прилагодлив појас додава стабилност.
Спецификација:

 • Машки тренерки за тинејџери – долен дел
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Futura лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Kids
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  XS