на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Tech Fleece

код на производ: FD2975-063
5.390 MKD
5.390 MKD
4.312 MKD
Заштеда: 1.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 11-12г.
 • 9-10г.
 • 14-15г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Tech Fleece се долен дел тренерки за тинејџерки кои се подготвени за секаква авантура. Кога постуденото време фрла снежна топка, фрлете малку Tech Fleece и продолжете со авантурата. Нашето врвно, лесно руно - мазно внатре и надвор - ви дава многу топлина во постудените денови. Незаменлив кога сакате да изгледате и да се чувствувате најдобро. Дизајнирани за секоја форма и големина, овие тренерки обезбедува подобрено вклопување за секого. Аголните џебови го олеснуваат оставањето на работите и враќањето на играта. Прицврстете ја половината во движење со банџи врвка за дополнителна удобност и совршено вклопување.
Спецификација:

 • Долни тренерки за тинејџерки
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер.
 • Предни џебови
 • Печатено лого на Futura
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.203 MKD
  Заштеда 45%
  2.188 MKD
  големина
  146
  152
  158
  170