на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Adibreak

код на производ: IB5924
Šifra proizvođača: BSJ52

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

4.688 MKD
4.688 MKD
3.281 MKD
Заштеда: 1.407 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Надграден на моделот од старата школа, долниот дел од женската тренерка на adidas Adicolor Classics Adibreak има копче и аdidas линии по секоја нога, завршени со лого Trefoil. Удобното вклопување се движи и тече со вас, а еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи