на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld
adidas

adidas Долен дел тренерки Graphic Ozworld

код на производ: HL9253
4.788 MKD
4.788 MKD
2.873 MKD
Заштеда: 1.915 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Покажете ја вашата љубов кон стилот на деведесеттите со adidas Graphic Ozworld машките карго панталони. На едната ногавица има извезено Trefoil лого, додека другата ја краси Ozworld графиката. Еластичниот појас и манжетните на нозете обезбедуваат удобност, а страничните џебови имаат патенти за да ги чувате безбедни вашите ситници што секогаш ги носите со себе.
Спецификација:

 • Машки карго панталони
 • Модел: loose fit Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови со патент
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL