на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Jumpman
NIKE Долен дел тренерки Jumpman
NIKE Долен дел тренерки Jumpman
NIKE Долен дел тренерки Jumpman
NIKE Долен дел тренерки Jumpman
NIKE Долен дел тренерки Jumpman
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jumpman

код на производ: DJ0260-010
5.090 MKD
5.090 MKD
3.563 MKD
Заштеда: 1.527 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Земете ја вашата дневна доза на Jordan стил со Jordan Jumpman машкиот долен дел тренерки. Изработени се од француски фротир кој е мазен однадвор и топол одвнатре. Лесен и удобен, има еластични делови на ногавиците, кои го задржуваат на своето место овој долен дел тренерки додека сте во движење.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Печатена графика
 • Машинско перење
 • Состав: 82% полиестер, 18% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL