на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas Долен дел тренерки MONO TP M2
adidas

adidas Долен дел тренерки MONO TP M2

код на производ: H13484
4.888 MKD
4.888 MKD
2.933 MKD
Заштеда: 1.955 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas GRAPHICS MONOGRAM се машки долен дел тренерки со кој јасно ќе покажете на кој тим припаѓате.

Лесен и удобен, овој долен тренерки ви овозможува лесно преминување од дневните обврски на работа во попладневното, испланирано време за дружење со вашите пријатели.

Овој модел е направен од рециклирани материјали, како дел од амбицијата на adidas да се намали пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Мрежна постава
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи