на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Jordan
Nike Долен дел тренерки Jordan
Nike Долен дел тренерки Jordan
Nike Долен дел тренерки Jordan
Nike

Nike Долен дел тренерки Jordan

Код на производ: 95C882-023
2.790 MKD
2.790 MKD
1.953 MKD
Заштеда: 837 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13г.
 • 11-12г.
 • 9-10г.
 • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan долните тренерки за тинејџери се идеален избор за секојдневните авантури на вашето дете. Изработени од исклучително пријатен материјал, овие тренерки со класичен крој овозможува максимална слобода на движење. Еластичниот појас обезбедува удобно и брзо облекување и соблекување, а ластиците на нозете даваат пријатно чувство. Спецификација:

 • Долни тренерки
 • Jumpman лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  S
  XL
  XS