на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas

adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS

код на производ: H22863
4.288 MKD
4.288 MKD
2.573 MKD
Заштеда: 1.715 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
  XS
 • S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TRACKPANTS е долен дел женски тренерки.

Се карактеризира со модерен крој и спортска удобност.

Впечатливиот ремен е подигнат високо на половината и помага да се истакне вашиот стил.

Меката и лесна ткаенина овозможува чувство на удобност.

За овој производ се користат рециклирани материјали Primegreen со високи перформанси.

Овој долен дел женски тренерки е одличен за секој што сака опуштен тренди стил на облекување.

Спецификации:

 • Долен дел женски тренерки - lifestyle
 • Висок струк
 • Код на производ: H22863
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи