на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas Долен дел тренерки Adicolor
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor

код на производ: GN8453
2.388 MKD
2.388 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 7-8Y
 • 8-9Y
 • 9-10Y
 • 10-11Y
 • 11-12Y
 • 12-13Y
 • 13-14Y
 • 14-15Y
 • 15-16Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor се долен дел тренерки за деца, дизајнирани за целосно спортско задоволство. Како во животот, така и во облеката, секој детал прави разлика. Моделите на Primeblue имаат материјал Parley Ocean Plastic™, кој е направен од рециклиран отпад собран од плажите и крајбрежните области пред да стигне до океанот. Овој модел е направен од рециклиран материјал со раглан ракави кои нудат целосна слобода на движење. Оваа тренерка оддава почит на минатото, но дефинитивно е вкоренет во иднината. Бидете во чекор со модерното време и моментот кој ви припаѓа. Предните џебови со патент ќе ги чуваат сите ваши мали предмети безбедни. Добијте ја вашата дневна доза на стил и adidas удобност со оваа тренерка за деца.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за деца
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Три adidas пруги
 • Parley Ocean Plastic™
 • аdidas лого
 • Предни џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  1.532 MKD
  Заштеда 30%
  2.188 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98