на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки JAPONA TP
adidas Долен дел тренерки JAPONA TP
adidas Долен дел тренерки JAPONA TP
adidas Долен дел тренерки JAPONA TP
adidas Долен дел тренерки JAPONA TP
adidas Долен дел тренерки JAPONA TP
adidas Долен дел тренерки JAPONA TP
adidas Долен дел тренерки JAPONA TP
adidas

adidas Долен дел тренерки JAPONA TP

код на производ: GT8466
Prosečna ocena:
3.488 MKD
3.488 MKD
2.093 MKD
Заштеда: 1.395 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR TRICOLOR JAPONA SWEAT TRACKSUIT е долен дел женски тренерки од колекцијата Adicolor.

Линијата Adicolor ја покажува моќта на минатото и искуството, но и визијата за иднината.

Доминантното место зазема познатото лого на adidas Trefoil, кое за прв пат се појави на денот на Олимписките игри во Минхен во 1972 година.

Овој модел е изработен од Primeblue - рециклиран материјал направен од рециклиран пластичен отпад собран од плажи и крајбрежја.

Рециклирани материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад.

Спецификации:

 • Женски долен дел тренерки - lifestyle
 • Предни џебови со патент
 • Состав: 100% рециклиран најлон
 • Боја: црна
 • Код на производ: GT8466
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • Ardita Halili
  Ardita Halili

  15.02.2023. 12:06

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.734 MKD
Заштеда 40%
7.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL